Movies
Ratings
199
The MaskRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0