Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5