Series
Ratings
19
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0