Series
Ratings
37
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0- The PeakRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5