Movies
Ratings
67
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0