Series
Ratings
24
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0