Movies
Ratings
367
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Monk and the GunRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
By the StreamRated ★ 4.0
Not One and Not TwoRated ★ 3.5
Freud's Last SessionRated ★ 3.0
BenedettaRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Knock at the CabinRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0