Series
Ratings
28
FreudRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
City HallRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0