Movies
Ratings
54
The Lion KingRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.5
Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
BeanRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 4.5
The HuntressesRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
The Snow Queen 2: RefreezeRated ★ 5.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5