Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0