Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
CriminalRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
FluRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.0