Series
Ratings
39
My Love Story!!Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5