Titles you rated
Good DoctorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0