Movies
Ratings
417
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 4.0
OpheliaRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
Elisa & MarcelaRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.5