Series
Ratings
285
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Gilded Age Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Awkward.Rated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5