Titles you rated
SkyfallRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0