Movies
Ratings
19
Cold EyesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0