Movies
Ratings
168
DunkirkRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 2.5
The Life of David GaleRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 1.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 2.0