Series
Ratings
36
MirandaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.5
Sweden LaundryRated ★ 0.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0