Series
Ratings
46
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5