Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0