Movies
Ratings
182
Jurassic WorldRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
247°FRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Long Way HomeRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 3.5