Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0