Movies
Ratings
117
The ThievesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0