Series
Ratings
272
The MissingRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- 어린이 경찰Rated ★ 5.0
How Long I've KissedRated ★ 2.0
Dawson's CreekRated ★ 3.0
Las VegasRated ★ 3.5
Las VegasRated ★ 4.0
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 4.0
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 4.0- Law & Order: Criminal IntentRated ★ 4.0
3rd Rock from the SunRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 0.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5
AliasRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 2.0
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0