Series
Ratings
23
Coffee PrinceRated ★ 3.5
MaskRated ★ 1.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
SignRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5