Series
Ratings
35
MaskRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Witch's RomanceRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 3.0