Titles you rated
Use for My TalentRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 0.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 0.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5