Series
Ratings
20- Pluto SquadRated ★ 1.5
The Magic Thousand-Character ClassicRated ★ 1.5- Future BoyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5