Movies
Ratings
126
MasterRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5