Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5