Titles you rated
Late BlossomRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5