Titles you rated
DogvilleRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
NotoriousRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0