Movies
Ratings
19
MasqueradeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0