Movies
Ratings
98
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0