Series
Ratings
19
Winter SonataRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 5.0