Series
Ratings
17
SKY CastleRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5