Titles you rated
The Wrong ParisRated ★ 1.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Mystic PizzaRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
A Home of Our OwnRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5