Series
Ratings
73
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5