Movies
Ratings
419
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
A Castle for ChristmasRated ★ 3.0
FlightRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
Killer HighRated ★ 3.5