Series
Ratings
65
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5