Titles you rated
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0