Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0