Titles you rated
Get OutRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 1.0
DuneRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
InfernoRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Earth: One Amazing DayRated ★ 5.0