Titles you rated
The InternRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Spy NationRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 1.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
VegetarianRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 2.5