Series
Ratings
89
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5