Movies
Ratings
135
JokerRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
The Divine FuryRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
V for VendettaRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 0.5
PsychokinesisRated ★ 0.5- D-WarRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
LifeRated ★ 2.0
ClementineRated ★ 0.5
Scary Movie 5Rated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 1.5
Real SteelRated ★ 1.5