Titles you rated
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
Rock of AgesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 3.5
Enter the DragonRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.5
JawsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.5