Movies
Ratings
103
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
SplitRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Mongol: The Rise of Genghis KhanRated ★ 4.0