Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0